Четвер, 02.05.2024, 16:52

Головна » Новини освіти України
1 2 »

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти. До Вашої уваги інформ-реліз за січень 2022 року.

Категорія: Новини освіти України | Переглядів: 153 | Додав: Wolodymyr | Дата: 01.02.2022

До Вашої уваги інформ-реліз за листопад 2021 року.

Категорія: Новини освіти України | Переглядів: 195 | Додав: Wolodymyr | Дата: 01.12.2021

До Вашої уваги інформ-реліз за жовтень 2021 року.

Категорія: Новини освіти України | Переглядів: 108 | Додав: Wolodymyr | Дата: 02.11.2021

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу, діти в період карантину стали проводити на 80% більше часу онлайн, разом з цим підвищилися звернення випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в Інтернеті збільшилася вдвічі. В  Україні такі випадки теж почастішали.
З метою реагування на подібні випадки, Урядом була створена цілодобова безкоштовна державна консультаційна лінія  щодо безпеки дітей в Інтернеті за номером 1545 (далі обрати 3)!!!
На неї можуть звернутися  діти, батьки та спеціалісти, що працюють з дітьми.

Категорія: Новини освіти України | Переглядів: 163 | Додав: Wolodymyr | Дата: 26.10.2020

Перед початком навчального року дитина має пройти профілактичний огляд. Педіатр чи сімейний лікар видасть необхідну для школи довідку (форма №086-1/о), в якій, зокрема, зазначить групу для занять фізичною культурою. Крім того, потрібно оновити Карту профілактичних щеплень (довідка форми № 063/о), якщо дитина одержала нові щеплення.

Докладніше: сайт МОЗУ

Категорія: Новини освіти України | Переглядів: 253 | Додав: Wolodymyr | Дата: 19.08.2019

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації,  не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями. Про це йшлося під час пресконференції в.о Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич 14 серпня 2019 року.

Докладніше: сайт МОНУ

Категорія: Новини освіти України | Переглядів: 401 | Додав: Wolodymyr | Дата: 16.08.2019

У 2018 році для конкурсного відбору осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти до вищих навчальних закладів України, при розрахунку конкурсного балу враховується значення середнього бала документа (додатка до документа) про повну загальну середню освіту, помноженого на відповідний ваговий коефіцієнт.

Випускникам шкіл, які вступатимуть до закладів вищої освіти, потрібно самостійно розраховувати середній бал атестата. При цьому середній бал атестата не вноситься в додаток до атестата, оскільки це не передбачено в затверджених КМУ зразках документів про повну загальну середню освіту. Відповідне роз’яснення надано МОН у листі №1/9-399 від 20 червня 2018 року.

Джерело

Категорія: Новини освіти України | Переглядів: 417 | Додав: Wolodymyr | Дата: 22.06.2018

Цього року в Україні Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) вперше проводиться загальнодержавне моніторингове дослідження «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи». У межах дослідження учні четвертих класів виконують тестові завдання з математики й читання, а також заповнюють анкети.

Категорія: Новини освіти України | Переглядів: 336 | Додав: Wolodymyr | Дата: 02.05.2018

Міністерство освіти затвердило нові типові освітні програми початкової (2-4 клас),  базової (5-9 клас) та старшої школи (10-11 клас). Відповідні накази підписані міністром освіти Лілією Гриневич.

Типові освітні програми початкової освіти, базової та старшої школи окреслюють рекомендовані підходи до планування й організації школами єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання.

Програми також визначають загальний обсяг навчального навантаження, орієнтовну тривалість і можливі взаємозв’язки окремих предметів, послідовність їх вивчення та очікувані результати навчання учнів.

Освітні програми початкової і базової школи будуть введені в дію з 2018/2019 навчального року.

Освітні програми старшої школи вводитимуться у дію поетапно - впродовж двох наступних навчальних років.

Джерело

Категорія: Новини освіти України | Переглядів: 279 | Додав: Wolodymyr | Дата: 26.04.2018

Увага!!!

На сайті Українського центру з 30 квітня 2018 року будуть розміщені запрошення – перепустки з інформацією про місце та час проведення ЗНО.

Допуск учасників до пункту проведення ЗНО триває з 10год.15хв.  до 10год.50хв. Учасники, які запізнилися, до пункту проведення ЗНО не допускаються.

< ... Читати далі »
Категорія: Новини освіти України | Переглядів: 240 | Додав: Wolodymyr | Дата: 20.04.2018

«  Травень 2024  »