Четвер, 02.05.2024, 23:28

Організація оздоровлення та відпочинку

Інформація про роботу табору відпочинку з денним перебуванням "Сонечко"
Руновщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської районної ради Харківської області

Табір працює з 27 травня по 13 червня 2019 року
Режим роботи табору: щодня, крім суботи і неділі, з 8.00 до 14.00.
Кількість вихованців:
Кількість загонів: 4
Кількість працівників:
Директор табору: Главацька Людмила Вікторівна
Заступник директора: Мумряк Ольга Григорівна

Інформація про роботу літнього мовного табору "Rainbow"

Режим роботи: щодня, крім суботи і неділі, з 9.00 до 11.00.
Кількість вихованців: 12.
Куратор ЛМТ: Федорчук Таміла Миколаївна

27.05.2019 Розпочав свою роботу літній мовний табір “RAINBOW” при пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням «СОНЕЧКО». У цей день діти були ознайомленні з режимом роботи, правилами поведінки у таборі. Діти розучили девіз, вірші та пісні про літо. Відбувся конкурс малюнків на асфальті “HELLO, SUMMER!»

28.05.2019 темою дня стала тема “I AND MY FAMILY”. Діти створювали власне родинне дерево “FAMILY TREE” та розвивали навички усного мовлення, розповідаючи про членів своєї родини англійською мовою.

29.05.2019 Тема дня – “CUSTOMS AND TRADITIONS OF GREAT BRITAIN”. Діти переглянули презентацію про звичаї та традиції Великої Британії та переглянули відеоролик “ENGLISH TEA TRADITION”.

30.05.2019 Тема дня – “HEALTHY LIFESTYLE”. Діти ознайомилися з правилами здорового способу життя, переглянули презентацію “HEALTHY FOOD AND SPORT ACTIVITIES”, створили міні-проекти “HEALTHY LIFESTYLE” та розвивали навички усного монологічного та діалогічного мовлення, обговорюючи свої проектні роботи. Завершився день чаюванням по - англійськи “ENGLISH TEA”

31.05.2019 Тема дня – «Свято дитинства». Діти відпочивали на природі, грали в рухливі ігри “HIGHER, STRONGER, FASTER!” та переглянули цікаві мультфільми.

03.06.2019 Тема дня – «Віртуальна мандрівка до Австралії з кенгурятком Джо». Діти переглянули відео-фрагмент “WILD NATURE OF AUSTRALIA”, в якому дізналися про природу Австралії та диких тварин, які її заселяють. Після фільму на дітей чекав цікавий квест під назвою “FIND THE KOALA”

05.06.2019 Тема дня – «День іменинника». У цей день діти розвивали навички говоріння, розповідаючи про свій день народження. Кожен виготовив тематичну листівку “A POSTCARD FOR MY FRIEND”.

06.06.2019 Тема дня – “CLOTHES AND WEATHER”. Діти повторили лексику з теми «Одяг та погода», переглянули презентацію. Було проведене розважальне шоу “UKRAINIAN FASHION WEEK”.

07.06.2019 Тема дня – “HUMOUR DAY”. Діти розгадували кросворди та загадки та брали участь в розважальному конкурсі пантоміми “MAGIC HAT’’

10.06.2019 Тема дня – «Калейдоскоп англомовних країн. Шотландія та Північна Ірландія». Діти відправилися у віртуальну подорож до озера Лох-Несс та ознайомилися з легендою про Лохнеське чудовисько. Не менш захоплюючою та цікавою для дітей стала історія про найбільш відвідувану пам’ятку Північної Ірландії «Стежину велетнів». Щоб розважитися після змістовного заняття діти завершили день аквагримом обличчя.

11.06.2019 Цього дня діти проводили час на свіжому повітрі. Цікавим завданням стала інтелектуально-розважальна гра з пошуку скарбів “FIND THE TREASURE”. Діти шукали підказки, які спрямовували їх до місцезнаходження скарбу, загадували загадки один одному, весело проводили час.

12.06.2019 Тема дня – “PUBLIC BUILDINGS”. Учні переглянули презентацію про види будівель, була проведена вікторина «Як я знаю своє село».

«  Травень 2024  »