П`ятниця, 17.05.2024, 12:56

Головна » 2019 » Червень » 3 » Участь в військово-патріотичній грі «Джура - поліцейський»
Участь в військово-патріотичній грі «Джура - поліцейський»

31 травня та 01 червня 2019 року на базі Руновщинської  ЗОШ І-ІІІ ступеннів  була проведена районна  дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура - поліцейський». Участь у грі взяли  чотири рої:  «Лицарі»  (Новомажарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів),  «Січовики» (Зіньківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів),  «Молода Січ»  (Руновщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та «Отамани» (Чернещинський НВК).

На гру завітали колишній працівник міліції, ветеран МВС, голова спілки ветеранів міліції Литвинов П.І., начальник Зачепилівського ВП Красноградського відділу ГУНП в Харківській області, майор поліції  Дудка В.П.,   начальник сектора реагування патрульної поліції, капітан поліції Чекіна Т.О., старший дільничний офіцер поліції, майор поліції Шевченко О.Г.

Під час таборування, рої грали в рухливі ігри, розгадували загадки, шукали «скарб» та варили смачний куліш.

Медичний супровід, протягом таборування, здійснювали працівники екстреної медичної допомоги. Фельдшер медицини з невідкладних станів Погорілий М.О., провів майстер-клас   для дітей  щодо надання першої домедичної допомоги в різних екстремальних ситуаціях.

Протягом усього заходу  здійснювали безпеку громадського порядку начальник сектору провенції, капітан поліції Лисенко Є.О. та поліцейський сектору реагування патрульної поліції, сержант поліції Пашков А.С.

Закінчився захід урочистою лінійкою, де за активну участь в грі «Джура – поліцейський» рої отримали  подарунки – спортивний інвентар.

Джерело

Категорія: Участь в районних та обласних заходах | Переглядів: 280 | Додав: Wolodymyr
«  Червень 2019  »